"Wstęp do salsy w chustach"!

Rada Dzielnicy Śródmieście zaprasza na zajęcia mamy z małymi dziećmi.Wydarzenie będzie się odbywać w ramach projektu przedstawionego w ramach konkursu "Przyjazna Dzielnica" który uzyskał największą akceptację głosujących mieszkańców dzielnicy.Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do Pracowni LIS na spotkanie "Wstęp do salsy w chustach"!

Na warsztacie nauczymy się wiązania chust. Jest to działanie skierowane do rodziców chcących wziąć udział w zajęciach Salsa w chustach (zajęcia "Salsa w chustach" odbywają się bezpośrednio po "Wstępie do salsy" - obowiązują oddzielne zapisy!).

Zapraszamy osoby, które miały już jakieś doświadczenia z chustą i/lub nosidłem - jak również do osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z noszeniem.
W trakcie spotkania poznacie wiązania adekwatne do wieku dziecka (kieszonka lub 2X) lub odpowiednio dopasujemy nosidło (polecamy tylko nosidła ergonomiczne z szerokim panelem, dopasowane do wieku i budowy dziecka, które pozwalają uzyskać fizjologiczną pozycję "żabki"; nie nosimy dziecka "przodem do świata").
To także forma spotkania integracyjnego dla rodziców i dzieci biorących udział w zajęciach "Salsa w chustach" - można w jego trakcie spokojnie przygotować się do zajęć, przebrać i nakarmić swoje dziecko, a także porozmawiać z innymi rodzicami noszącymi swoje maluchy.

Spotkanie poprowadzi dyplomowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach.
Prosimy o zabranie stroju i obuwia sportowego oraz ubranka na zmianę dla dziecka.
Pamiętajcie też o wodzie.

Wstęp wolny, obowiązują zapisy - https://wstepdosalsy.evenea.pl/ od 23.02 od godz. 14:00. Liczba miejsc ograniczona.
Warsztat "Wstęp do salsy w chustach" oraz "Salsa w chustach" będą odbywały się regularnie - co tydzień, w piątki do końca listopada 2018 r. (z przerwą wakacyjną).

Do zobaczenia w piątek, 2 marca, w godz. 13.00-14.00 w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych (budynek IVA, PPNT Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, wejście od strony SKM Redłowo).

Warsztaty realizowane w ramach przedsięwzięcia "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" - projektu zwycięskiego w konkursie "Przyjazna dzielnica", edycja 2017.
Partnerami w projekcie "Matka Natura - rodzinnie i z pasją w dzielnicy Śródmieście" są: Rada Dzielnicy Śródmieście, Laboratorium Innowacji Społecznych, Fundacja Bomalihu, Fundacja Matka Natura, Fundacja La Buka.
Konkurs "Przyjazna dzielnica" ma na celu budowanie lokalnej społeczności w oparciu o wspólne diagnozowanie potrzeb i kreowanie dla nich stosownych rozwiązań.

 https://www.facebook.com/events/1997480737142450/

Wydarzenia

<<  Lutego 2019  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Reklama
Reklama